Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

O nás

 

Spoločnosť HANT Development, a. s., vznikla prirodzene spojením developerských aktivít stavebnej firmy.


Vývoj trhu s realitami a fakt, že spoločnosť HANT BA, a.s., si prirodzene vybudovala silnú pozíciu na stavebnom trhu, umožnil vznik novej spoločnosti s jasným zámerom.

Bohaté skúsenosti a profesionálne know-how nadobudnuté dlhoročným pôsobením na stavebnom trhu sme sa rozhodli pretaviť aj do našich investičných zámerov. Developerská činnosť skupiny ľudí okolo HANT BA, a.s., sa začala už v roku 2009, kde sme začali s realizáciou veľkého bytového komplexu s 234 bytmi a 9 komerčnými prevádzkami v mestskej časti Bratislavy Karlová Ves. V dnešnej dobe sa už môže naša spoločnosť pochváliť niekoľkými významnými referenciami v rôznych developerských oblastiach. Od výrobných závodov na kľúč, cez obchodné priestory rôznych typov až po výstavbu bytových domov po celom Slovensku, čo dnes predstavuje 75 mil. eur priamych investícií.

Cieľom HANT Development, a. s., je prinášať klientom typy nehnuteľností a realít, ktoré sú moderné, cenovo a energeticky efektívne, no hlavne v ich prípade vieme zaručiť vysokú kvalitu prevedenia stavebných prác.

Ponúkame prenájom komerčných priestorov v obchodno zábavnom centre RGB Liptov.   Obchodno-zábevné centrum RGB Liptov sa nachádza na južnom okraji Liptovského…
Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom v administratívnom komplexe AB Hliny v Považskej Bystrici.   Priamo v okolí budovy sa nachádza verejné bezplatné parkovisko…