Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Pozemky

Priemyselný park Šalková - Banská Bystrica

INFRAŠTRUKTÚRA:

 

K pozemkom sú privedené inžinerske siete: vodovod, kanalizácia, plynovod a VN (elektrická slučka pre napojenie vlastnej trafostanice).

 

LOKALITA:

 

Pozemky sa nachádzajú v rámci priemyselného parku Banská Bystrica - Šalková (PP BB-Š) vedľa rýchlostnej cesty R1 (R1 Pribina smer Nitra, Bratislava, E77 smer Ružomberok, I/66 smer Brezno, Poprad) s veľmi dobrým napojením na rýchlostnú cestu R1.

Vo vzdialenosti 3 km je hlavná nákladná a osobná železničná stanica Banská Bystrica a autobusová stanica. Letisko Sliač je vzdialené cca 15 km.

 

ÚZEMIE PP BB-Š JE PRIMÁRNE URČENÉ PRE:

 

- Priemyselnnú výrobu, napr. ľahký strojárenský priemysel, montáže, elektrotechnika, textílie

- objekty stavebnej výroby

- sklady a skladové plochy

- výrobno - technologické zariadenia (výskum)

 

LIMITY A REGULATÍVY :

 

- maximálna miera zastavateľnosti 80%

- minimálny podiel zelene 10%

- výšková úroveň zástavby 2 nadzemné podlažia

0.00 €

Ponúkame prenájom komerčných priestorov v obchodno zábavnom centre RGB Liptov.   Obchodno-zábevné centrum RGB Liptov sa nachádza na južnom okraji Liptovského…
Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom v administratívnom komplexe AB Hliny v Považskej Bystrici.   Priamo v okolí budovy sa nachádza verejné bezplatné parkovisko…