Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Shopping centrá

RGB Radvaň 2 - retail G - v príprave

Navrhované rozšírenie obchodného centra RGB Radvaň - retail G bude tvorené samostatnými obchodnými jednotkami, ktoré budú slúžiť na predaj sortimentu rôzneho charakteru. Nájomné jednotky budú pre zákazníkov prístupné z otvorenej pasáže orientovanej smerok k parkovisku.
 
Jednotlivé predajne sú prístupné samostatne, cez automatické dvere a sú funkčne členené na predajnú plochu a zázemie pozostávajúce zo skladov a hygienického zázemia, prípadne kancelárie a šatní. Samostatné dipozičné riešenie každej predajne bude navrhnuté podľa požiadaviek jednotlivých nájomníkov a ich potrieb. Vzájomné prepojenie jednotlivých nájomných  jednotiek zabezpečí predsadená strecha, ktorá bude mať okrem reklamnej funkcie aj funkciu ochrany proti poveternostným vplyvom. Zásobovanie bude riešené zo zadnej strany, päťprevádzkov je samostatne prístupných priemo z exteriéru. 
 
Celková prenajímeteľná plocha obchodného centra - retail G - je 3 825 m2. Pre zákazníkov bude k dispozícií 96 parkovaích miest.

 

Bližšie informácie o voľných nájomných jednotkách Vám radi poskytneme na nižšie uvedených kontaktoch:
 
Ing. Miroslav Tullner
mobil: 0911 999 790
 
Branko Lapoš
mobil: 0905 668 769

0.00 €

Ponúkame prenájom komerčných priestorov v obchodno zábavnom centre RGB Liptov.   Obchodno-zábevné centrum RGB Liptov sa nachádza na južnom okraji Liptovského…
Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom v administratívnom komplexe AB Hliny v Považskej Bystrici.   Priamo v okolí budovy sa nachádza verejné bezplatné parkovisko…